Prečo Pucung?

Tento ročník Pucungu sa „točí“ okolo témy „Čo stojí odvaha?“. Pomocou hudby, diskusií, filmu či stand-upov sa môžete inšpirovať, ako svojou troškou prispieť k pozitívnemu smerovaniu tejto krajiny. Nuda to určite nebude! Za jeden deň totiž dostanete možnosť stretnúť sa so zaujímavými hosťami a užijete si tie najlepšie koncerty.

Aj minulý ročník a vypredaná košická Tabačka ukázali, že je medzi nami veľa ľudí, ktorí sa neboja ozvať a ktorým záleží na tom, kam smeruje naša spoločnosť. Poďte na Pucung a pridajte sa ku komunite čestných ľudí, ktorí zmenia túto krajinu.

AKO TO BUDE NA PUCUNGU 2017

V tomto roku okrem koncertov, diskusií a workshopov doplníme festival o krátke prednášky formátu TEDx a živé knižnice. Ústrednou témou ročníka je odvaha.  Festival Pucung je miestom, kde sa noví odvážlivci stretnú a vďaka inšpiratívnemu programu nájdu v sebe zárodok činov, na ktoré by kedysi ani nepomysleli.

Hostia

Program

Prístup na všetky podujatia festivalu je voľný s platným lístkom. Na workshop Každodenní hrdinovia sa však treba vopred zaregistrovať tu: goo.gl/pW3yRp

Lístky

Kapacita festivalu je obmedzená. Odporúčame zakúpiť si lístky v predpredaji.

Základný lístok
Celodenný vstup
12
V.I.P. lístok
Celodenný vstup
25

  • uvítací nápoj
  • rezervované miesto na diskusiách v hlavnej sále
  • malé prekvapenie od Nadácie

Študentský lístok
Celodenný vstup pre študentov
8

  • pri vstupe na festival je potrebné preukázať sa preukazom študenta, prípadne iným spôsobom

Mapa

Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, Košice

Partneri festivalu

Mediálny partner